Wynajem samolotu czarterowego

0
498

Po co wynająć samolot?
Oto kilka dobrych powodów:

Zwiększone bezpieczeństwo i kłopoty z wejściem na pokład komercyjnych linii lotniczych.

W okolicy jest mniej linii lotniczych.

Mniej linii lotniczych lata do mniejszej liczby miast

Ze względu na ograniczenia ekonomiczne jest mniej miejsc dla większej liczby pasażerów.

Łatwiej jest teraz czarterować, wynajmować lub wynajmować samolot, ponieważ jest więcej firm wchodzących w działalność leasingową samolotów.

Ponadto, jak mówimy, produkowana jest nowa generacja małych odrzutowców, tak zwane taksówki lotnicze, które mogą pomieścić od 4 do 6 pasażerów, a całkowity koszt samolotu to zaledwie milion dolarów.

Te małe dysze są wytwarzane w tak zwanej foremce do ciastek, 100 na raz, a także są kupowane po 100 na raz.

Taksówki Real Air wkrótce będą w drodze do dużych miast ”- mówi londyńska firma AVCEN. Avcen ma zdjąć swój innowacyjny projekt samolotów Jetpod z deski kreślarskiej i przeprowadzić testy konstrukcyjne i próby lotów.
Jetpod jest wyjątkowy, lekki, bardzo cichy, krótki start i lądowanie (VQSTOL), 6-miejscowy samolot z dwoma odrzutowcami.
Jetpod pływa z prędkością 350 mil na godzinę i wykorzystuje niewiarygodne 410 stóp lądowania. Osiąga się to poprzez połączenie poziomego i pionowego zarządzania ciągiem opracowanego przez Avcen.
Nie są wymagane żadne pasy startowe, więc możesz zdjąć z prywatnego parkingu lub podjazdu sąsiada.
Podobne podobne odrzutowce są również produkowane w USA.

Firmy czarterowe statków powietrznych zapewniają 4 następujące funkcje na różne innowacyjne sposoby:

wynajem (czasem sprzedaż) samolotów do użytku prywatnego, przeprowadzanie konserwacji samolotów, dostarczanie paliwa i zarządzanie samolotami.

Najlepszym sposobem na znalezienie firmy czarterującej samoloty jest skorzystanie z Internetu.
Możesz także skontaktować się z brokerem czarteru samolotu, który będzie działał jak biuro podróży samolotem.

Zajmą się wszystkimi twoimi ustaleniami dotyczącymi lotu, w tym porównaniami cen, ustalą właściwy samolot na twoją podróż, zlokalizują właściwą firmę czarterową, upewnią się, że ubezpieczenie jest na miejscu i uzyskają kopie certyfikatów lotu FAA.

W sieci dostępne są również aukcje czarterów samolotów.

Korzystając z unikalnej aukcji online, Twój plan podróży jest natychmiast wysyłany do sieci wstępnie zatwierdzonych operatorów odrzutowców, którzy są zaproszeni do złożenia oferty na Twoją podróż. Zwiększa to konkurencję i ostatecznie obniża cenę. Możesz zobaczyć tę licytację na żywo, online.
Członkostwo we flocie pozwala kupować zajęty czas lotu w preferowanej kategorii odrzutowca biznesowego w blokach o dowolnej godzinie lotu z gwarantowaną dostępnością. Cieszysz się swobodą i wygodą podróży samolotem odrzutowym bez kosztów i zobowiązań związanych z posiadaniem samolotu.

Loty w jedną stronę i loty z pustą nogą Gdy zarezerwowany jest lot czarterowy w jedną stronę, samolot wiele razy musi powrócić na swoje pierwotne lotnisko. W takim przypadku samolot będzie latał pusty. Jest to znane jako pusta noga. Ponieważ operatorzy czarteru samolotów lubią zarabiać pieniądze, jeśli to możliwe, oferują te puste nogi za znacznie mniej niż zwykła karta kosztuje.

Lot prywatnym odrzutowcem stał się symbolem statusu.

Jednym z atutów najbardziej cenionych dziś prezesom i prawodawcom jest korzystanie z prywatnego odrzutowca.
Jest to kolejny powód, dla którego działalność Charter Aircraft rozwija się obecnie w zadziwiającym tempie, który wzrośnie jeszcze bardziej, gdy taksówki lotnicze kosztujące około miliona dolarów wejdą do służby.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.