Portal Znany Księgowy – najlepsze biura rachunkowe do twojej dyspozycji.

0
500

Początkowe lata każdej działalności nie należą do prostych. Potrzeba wiele, determinacji oraz wiary w końcowy sukces aby on przełożył się na rzeczywistość. My mamy wiarę w nasze możliwości i wizję naszego działania. Misją naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom. Jakim sposobem? Poradzimy im jakie biuro rozliczeniowe wybrać. Doradzamy ponieważ wiemy, które biuro rachunkowe jest rzetelne w twojej miejscowości. Mając taką wiedzę i doświadczenie, możemy za darmo tobie doradzić. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy od ponad 15 lat księguje firmy z całego kraju przyczyniając się do ich rozwoju i wzrostu na wartości. Biuro rachunkowe Znany Księgowy zaprasza na swoją stronę internetową. Znajdziesz na niej nasze lokalizacje w których mamy partnerskie biura księgowe. Z naszych usług księgowych skorzystało już setki zadowolonych klientów. Biuro rozliczeniowe posiada swoją siedzibę w Żywcu na śląsku ale swoje usługi oferujemy w całym kraju. W naszym biurze księgowym każdy klient może skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, majątkowych. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na to by usługi oferowane były fachowo, a zarazem terminowo.

Poznaj naszą ofertę usług księgowych. Sprawdź nasze biuro rachunkowe.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem sporego zakresu usług ekonomiczno-finansowych dla firm, począwszy od kompleksowej obsługi w zakresie księgowości, kadr oraz płac ale również prawa podatkowego do analiz ekonomicznych, księgowości zarządczej oraz doradztwa finansowego. Nasza oferta obejmuje pomoc przy kadrach oraz płacach tj: sporządzanie deklaracji podatkowych od wynagrodzeń pracowniczych, sporządzanie list płac, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, przygotowanie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie dokumentów pracowniczych, rozliczanie umów zleceń i o dzieło, badanie prawidłowości rozliczeń w zusie, sporządzenie dokumentów zgłoszeniowych i deklaracji do zusu, pozostałe czynności wynikające z prawa pracy. Podajemy przykładowe koszty naszych usług: obsługa księgowa ryczałt od 90 zł; księga przychodów oraz rozchodów od 130 zł; księga handlowa od 600 zł. Dodatkowo oferujemy: obsługa kadrowa oraz zus; opłata za 1 pracownika 35 zł opłata za 1 umowę zlecenie 35 zł; zus – elektroniczny przekaz wliczone w abonament usługi. Przedsiębiorcom polecającym nasze biuro rozliczeniowe oferujemy 15 % rabatu przez 2 miesiące od podpisania umowy. Coraz więcej działalności korzysta z możliwości takiego outsourcingu i docenia jego zalety. Kompleksowe usługi księgowe z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Sprawdź – znany-ksiegowy.pl . Stań się jednym z nich i sprawdź u nas na portalu, które biuro rachunkowe jest najlepsze według klientów w twojej miejscowości. Napisz do naszego biura określ gdzie prowadzisz działalność a my umówimy was na spotkanie z naszym partnerskim biurem rachunkowym.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.