Holtery ciśnienia od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
317

Nasza firma EURO-MEDICAL działa na rynku od 2010 roku i od tego czasu z roku na rok rozwija się a także poszerza swoją ofertę. Dzięki współpracy z polskimi producentami, jak i zagranicznymi liderami na rynku medycznym regularnie możemy zaskakiwać naszych odbiorców nowościami z branży medycznej. Wyposażamy szpitale państwowe, prywatne kliniki, przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie jak i naszymi odbiorcami są osoby prywatne, chcące ulżyć w cierpieniu choroby swoim bliskim którzy pozostają w swoich domach. Naszą ofertę otwiera grupa sprzętu takiego jak łóżka szpitalne, oimomowskie, rehabilitacyjne czy do opieki pacjentów w domu, szafki przyłóżkowe, wieszaki kroplówek. Wózki medyczne do transportu pacjenta w pozycji leżącej, wózki anestezjologiczne, wielofunkcyjne, asystory stomatologiczne, kozetki lekarskie, parawany, fotele zabiegowe, stoły do masaży oraz wiele, wiele innych. Wśród aparatury, proponujemy naszym odbiorcom niezawodne kardiomonitory, elektrokardiografy, kardiotokografy, pulsoksymetry, holtery ekg, koncentratory tlenu, pompy infuzyjne, ssaki lekarskie czy defibrylatory. Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę firmową www.euro-medical.pl, zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak również do skorzystania z naszego chatu, dzięki któremu możemy odpowiadać na wasze pytania dotyczące sprzętu czy aparatury. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Euro-Medical – sklep medyczny – kardiomonitory i lampy operacyjne – Zobacz.

Nasi handlowcy już czekają na kontakt z Państwem, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu pomogą dobrać właściwy dla was sprzęt oraz aparaturę. Wybór opierają na wymaganiach Klienta, wszelkich wymogach, na budżecie jaki Państwo chcecie przeznaczyć na zakup sprzętu oraz na dostępność zamówionego produktu. Wiemy jak istotny jest dla Państwa czas realizacji zamówionego towaru, toteż informujemy, że nasza firma posiada spory magazyn, w którym stale utrzymujemy wysokie stany magazynowe, dzięki czemu nieraz zamawiany przez was towar wysyłany jest w dniu w którym wpływa zamówienie. Zapraszamy  was  do wkroczenia w grono naszych zadowolonych klientów, zachęcamy do przeczytania na naszej stronie internetowej referencji od naszych zadowolonych odbiorców, którzy polecają nas jako sumiennych partnerów w zakresie dostaw sprzętów i aparatury medycznej do ich placówek medycznych. Im większa liczba sprzętu oraz aparatury trafia od naszej firmy  do państwowych szpitali, gabinetów zabiegowych, gabinetów lekarskich, oddziałów opieki paliatywnej, sanatoriów czy ZOZ, tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy służyć użytkownikom. Po naszą kompleksową ofertę zapraszamy na stronę firmową www.euro-medical.pl tam znajdziecie sprzęt medyczny oraz aparaturę której poszukujecie. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.