Pokazy lotnicze

0
1652

Nie możesz sobie wyobrazić poczucia cudu, oglądając zabytkowe samoloty i obserwując latające zabytkowe samoloty. Naprawdę wspaniale jest oglądać latające maszyny naszych poprzedników. Oglądanie latających samolotów w stylu vintage jest jak przeglądanie stron historii latających maszyn napisanych przez niektórych dawnych latających geniuszy.

Zabytkowe maszyny latające z przeszłości były często wystawiane na pokazach lotniczych i statycznych. Vintage pokazy lotnicze gromadzą ludzi z całego świata, którzy dzielą się swoją wiedzą i zainteresowaniem samolotami z przeszłości. Te pokazy lotnicze pomagają utrzymać przy życiu historię lotnictwa. Pomagają entuzjastom latania spotkać się i podzielić swoimi opiniami na temat latania. Ponadto pokazy te są pomocne w edukowaniu ludzi na temat samolotów.

Często termin „stare” jest używany do definiowania starych rzeczy. Samochody zabytkowe są powszechnie definiowane jako samochody zbudowane między początkiem 1919 r. A końcem 1930 r. Istnieją jednak różne opinie na temat dokładnego okresu zabytkowego. Według niektórych okres rozpoczynający się z końcem I wojny światowej, a kończący się wraz z początkiem II wojny światowej, jest erą vintage.
Tak więc samolot należący do dawnych czasów lub okresu vintage można nazwać samolotem zabytkowym. Klasyczne samoloty obejmują Aeronca 7AC Champ, buk 18, buk E17B Staggerwing, Bellanca 14-13 Cruisair, Bellanca 14-19 Cruisemaster, Bücker BU-131 Jungmann, Cessna 120, Cessna 140, Cessna 170, Cessna 190, Cessna 195, Commonwealth 185 Skyranger , De Havilland Chipmunk, Fairchild 24W, Fairchild PT-19, Fairchild PT-26, Fleet 7, Globe GC-1B Swift, Howard DGA-15, Luscombe 8A Silvaire, Monocoupe 110, Naval Aircraft Factory N3N, North American NA-50, Piper J-3 Cub, Piper PA-22 Tri-pacer, Rearwin 9000 Sportster, Ryan PT-22, Ryan STA, Stearman C3-R Business Speedster, Stearman PT-17, Stinson SR-10 Reliant, Stinson V-77, Taylorcraft BC-12D, Travel Air 4-D, Waco ASO i Waco YKS-7.

Zabytkowe samoloty to piękno do oglądania. Samoloty te są głównymi atrakcjami festiwali lotniczych. Często zabytkowe samoloty są wystawiane i latane na festiwalach lotniczych. Wiele osób przyjeżdża na festiwale lotnicze, aby oglądać pokazy starych samolotów. Samoloty te są zwykle latane dla przyjemności.

Możesz cieszyć się oglądaniem tych starych samolotów latających. Możesz je dokładnie obserwować na statycznych pokazach lotniczych. Większość pokazów lotniczych pozwala podejść bliżej i sfotografować te zabytkowe maszyny latające. Możesz dowiedzieć się wiele o swoim ulubionym zabytkowym samolocie, a nawet porozmawiać z pilotami starych samolotów na festiwalach lotniczych.

Jeśli więc lubisz klasyczne maszyny latające, na co czekasz? Pośpiesz się i zgarnij bilety na vintage airshow i festiwal lotniczy, który odbędzie się 10 i 11 listopada w Fantasy of Flight w Polk City, Floryda. Możesz kupić bilety online.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.